Pohádka o tom, že dobrota je žebrota

Napsal GVKB (») 28. 1. v kategorii Zasvěcení, přečteno: 44×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Milé děti, tento svět je plný pokrytectví a tak čerti z dálky vypadají jako andělé, vše je zde ovládáno situací a tak v době míru je život hrou a v době války je život bojem, myslíme protože něco nevíme, známe vše jenom povrchně a tak neznáme nic podrobně, proto často chybujeme a tím si problémy zbytečně způsobujeme. 
Války v nahotě odhalují to že je obyčejný člověk jenom loutkou s nulovou hodnotou kterou lze beztrestně zavraždit, vše je zde o tom že ti co jsou nahoře egoisticky parazitují na těch co jsou dole, spravedlnost je zde jenom v tom že každý musí umřít. Život zde má smysl tehdy pokud nás nic nebolí tělesně a psychicky, s příchodem bolesti přicházejí problémy a nemoci, následkem je snaha o to jak utéci od reality do světa iluzí pomocí drogy nebo víry v zázraky. 
V každé lidské organizaci platí moje hra a moje pravidla, kdo chce v organizaci být ten se musí podřídit pravidlům v organizaci a tím je zde začarovaný kruh ze kterého nejde utéci. Neřešitelným problémem je zde to, že když se k jednomu přiblížíte, tak se od jiného vzdálíte, nikdo nemůže sloužit mnohému dobře, otázkou je do čeho investovat čas a peníze, aby se nám se ziskem investice brzo vrátila. 
U investic platí pravidlo, že jisté investice přinášejí minimální zisk, jenom nejisté investice mohou přinést veliký zisk, ale hrozí zde i možnost veliké ztráty, toho co jsme investovali. Tento svět je testovací evoluční verze a nikdy zde nebude finální stabilní verze u které už vše funguje dokonale a bez chyb, pesimisté si zde hrají pokrytecky na optimisty, aby mohli zde snadněji lhát a krást.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a devět