Prezident je iluze

Napsal Admin (») v úterý 21. 6. v kategorii Vláda, přečteno: 37×

Kdo zde všemu objektivně trvale vládne? Média z nás dělají pitomce a tvrdí že nám vládnou prezidenti, v minulosti zase pitomci věřili že všemu vládne bůh. Z dálky to vypadá že všemu vládnou milionáři, ale to je taky jenom pitomá iluze, všemu vládne inteligence, pokud by zde nebyla inteligence tak by zde nebyl vesmír a život, inteligence zde vše vytvořila a nastavila díky evoluci, logicky je zde otázka a co je to objektivně inteligence? Inteligence je o paměti, do které se ukládají zkušenosti z praxe, čím lépe tato paměť funguje tím lepší je i inteligence. Testy inteligence jsou pitomost, protože každý pitomec má jinou životní praxi, a tím má i originální životní zkušenosti.

Snahy o vytvoření umělé inteligence jsou naivní a marné, umělá inteligence nejde naprogramovat, každá umělá inteligence se musí na něco dlouho specializovat a získávat z praxe informace, takto může vzniknout umělá inteligence, která dokáže správně a rychle přeložit informace z jednoho jazyka do jiného jazyka. Pitomci si myslí že když něco nejde po dobrém tak se to vyřeší po zlém, tím se pitomci dostávají do začarovaného kruhu, a tak kouří cigarety a pijí slivovici.

Pokud od narození do 18 let nemáme k dispozici informace z praxe tak se z nás stávají pitomci co dělají v životě pitomosti, chybou je genetika a výchova, jablko nepadne daleko od stromu, a tak pitomí rodiče mají pitomé děti, následkem je to že mají všichni pitomci blbou náladu, protože žijí v pitomé společnosti, která z nich dělá pitomce pomocí; zákonů, výjimek, norem, morálky, předpisů, reklamy, propagandy, cenzury, centralizace, pohádek, školství atd. Potřebujeme nahradit pitomce za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou na světě už pitomci tak zde nejsou s pitomci problémy to je logické, robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím zde skončí blbá nálada.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.