Pohádka o protekci

Napsal GVKB (») 6. 2. v kategorii Parazitování, přečteno: 32×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Milé děti tento konzumní svět byl a ještě dlouho bude o tom, čemu dáváme protekci, geniální umění je nejvíce o lásce a milujeme to, čemu dáme protekci. Stvořitelem všeho je protekce ona byla na počátku stvoření vesmíru a života a ona je odpovědí na všechny naše zvědavé otázky. 
Protekce stvořila evoluční situaci, která nás ovládá od narození do smrti, vše co milé děti končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, idealismus, egoismus, dogmatismus, populismus, kariérismus, atd. to je založeno na protekci, kam nemůže čert tam on nastrčí protekci. 
Ve sportu není protekce, proto je zde každý úspěch krátkou dobu, naopak šlechtické rody byli mocensky úspěšné mnoho století a to díky protekci. S protekcí je to jako s jídlem a pitím, něco nám chutná a tak tomu dáme protekci, často je zde snaha o manipulaci abychom dali protekci něčemu, co nám škodí, dobrota je žebrota. 
Dobře se má zde ten kdo má správné vědomosti ve správné specializaci, podívejme se na plat prezidenta a na plat dělníka, dělnická práce je zde trestem a odměnou je zde práce prezidenta nebo ředitele.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a tři