Ano, cikáni a černoši nechtějí od politiků v EU zachránit

Napsal GVKB (») 14. 2. v kategorii Parazitování, přečteno: 34×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jak léčit spasitelský komplex u prezidentů a politiků v EU? Myslím, že spasitelský syndrom by měla být normální, léčitelná diagnóza. Vyskytuje se napříč kulturami mnoho tisíciletí, počínaje alternativními směry, přes nadace a neziskovky až po celostátní mrhání penězi na sociální projekty pro cikány, kdy třeba bouráme moderní vepřín a stavíme jim za státní peníze zbytečný cikánský památník. Cikáni nechtějí zachránit, je prostě nezachráníte. 
To je tisíckrát ověřená pravda. Připadá mi mnohem smysluplnější necpat pomoc psychicky vadným cikánům a raději jim nechat víc osobní odpovědnosti za vlastní život, prostor pro vlastní iniciativu ke zlepšení života. Proč se snažit, když se snaží ti ostatní, stačí dělat ze sebe chudáčka a vždycky se najdou soucitní jedinci, kteří na to skočí a ekonomicky podpoří cikány a jiné parazity a podvodníky. 
Někdy když čtu, kam jdou díky politikům společné peníze, tak mi připadá, že se mnoho z nich utratí jen proto, aby se utratily za sociální nesmysly. Když už jsou, tak je přece utratíme, že? Neznám všechny úřední postupy v takových sociálních zbytečných organizacích, ale kdyby konečně politici dostali zdravý selský rozum a taky plnili, co slíbili a peníze šly skutečně těm potřebným, aby nám všem, bylo líp, na konkrétní, průhledné, kontrolované sociální projekty, například pro; děti, studenty, nezaměstnané, nemocné, důchodce. 
Prostě více péče těm, kteří o to opravdu stojí a kteří to skutečně nutně potřebují. Spasit a zachraňovat cikány a jiné ekonomické parazity, je systémovou EU chybou. Neustále opakování stejné systémové chyby dokola je zdravým rozumem v EU těžko pochopitelné. Změna v životě nefunguje tak, že zachraňovaného cikána nebo černocha táhnete za sebou, nebo tlačíte před sebou. Potíte se, snažíte, pachtíte a dotyčný vás pozoruje, kritizuje a povzbuzuje, ať se snažíte víc, protože je to pořád málo! 
A ten výsledek taky ještě není to pravé ořechové. No tak přidejte více peněz cikánům a černochům, aby měli na cigarety a slivovici! I spasitelský syndrom je léčitelný. Nevymýšlejte to, co je v přírodě dávno vymyšleno, podporujte ekonomicky a politicky jenom to, co vám přinese jistý užitek, nezalévejte plevel a nekrmte parazity. Odstřihněme konečně od ekonomických zdrojů cikány a černochy, EU potřebuje lidi, ze kterých má užitek.
Z cikánů a černochů stát nikdy užitek neměl, jak si to každý udělá takové to i má, nikdo nechce dobrovolně přijmout na svoje území cikány a černochy, cikáni a černoši jsou jako medúzy, které zaplavili všechna moře a nikdo si už neví s nimi rady. To není rasistická diskriminace, ale je to jenom ekonomická EU optimalizace, díky které v EU láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a nula