Jak uvést do reality Matrix?

Napsal Admin (») v neděli 30. 9. 2018 v kategorii Matrix, přečteno: 986×

Přiznejme si to, že život je spojen s problémy, a následkem je zde; poprava, vražda, sebevražda, atd. nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, opakem jsou zase lidi, co se dožijí ve zdraví velmi vysokého věku. V zabíjení jsme došli tak daleko, že zabijeme zárodek života na počátku pomocí; antikoncepce, sterilizace, potratu, atd. 
Náboženství je proti tomu, abychom zabíjeli tělo, a vyhrožuje nám pekelným očistcem, jde o to, že elita potřebuje vojáky a otroky, pro elitu je člověk jenom loutka, kterou elita ovládá pomocí strachu nebo dluhů. Jsem pro to lidi pomocí dotazníků naskenovat a informace použít pro virtuální realitu, tím zmizí problémy s násilím vůči tělu a duši.
Každý OS má svoje výhody a nevýhody, jde mi o to uvést do reality virtuální Matrix na Forpsi com, lidi to byla testovací evoluční verze a finální verzí je svět robotů a Matrix virtuální realita. Windows Server 2019 byl právě dneska dokončen, ale není ještě moc stabilní, ale zase jej lze používat mnoho let bez nutnosti jej přeinstalovat na novější verzi. Taky je zde nový macOS Mojave, ten by mohl být použit jako rozhraní pro profesionály. 
Debian 9 to je jistota, ale rozhraní je uživatelsky ořezané. Samozřejmě existuje ještě mnoho jiných OS třeba FreeBSD 12, ten vypadá taky velmi dobře, ten výběr OS je jako výběr celoživotní manželky, z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Jak si to uděláme takové to i budeme mít, většina z vás má starý notebook a v něm starý Windows, kdo z vás si sestavil jako já pro sebe několik profesionálních počítačů?

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.