Ano, protekce je rakovinou ekonomiky

Napsal GVKB (») 4. 6. v kategorii Ekonomika, přečteno: 103×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Ano, plat vám nezvedneme. Ceny se u všeho zvedají a platy se nezvedají kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že je ekonomika a politika chybně naprogramovaná, a tak dochází k plýtvání penězi a časem. Základem správně naprogramované ekonomiky a politiky je kontrola která eliminuje chyby už v zárodku. Lidi dělají chyby a odmítají se ze svých chyb poučit, je to jako s kouřením cigaret, je to marnost říkat hloupým kuřákům že kouření škodí jejich zdraví a že nekuřáci nechtějí dýchat kouř z jejich cigarety. 
Všechny snahy o to, aby se hlupáci nad sebou konečně zamysleli, a přestali amatérsky chybovat, jsou marné, z hlupáka nikdo už moudrého člověka neudělá! Zakopaný pes je v protekci, protekce je rakovinou ekonomiky. Protekce je následkem monopolu, tam kde není možný monopol tam není ani možná protekce, často je protekce skrytá a tak jí nelze eliminovat, jde třeba o úplatky, chceš výhodnou státní zakázku tak musíš dát veliký úplatek, kdo nedává veliké úplatky, ten nedostane výhodnou státní zakázku, o tom to v monopolu bohužel je. 
Protekce je jako stín před kterým nejde utéci, proč mají u nás protekci nepřizpůsobiví příživníci? Příčinou je to že je ekonomika a politika chybně naprogramovaná, jak správně naprogramovat ekonomiku a politiku tak aby zde už nebyla pro nikoho možná protekce? Dáme globálně všem lidem na světě do hlavy GVKB čipy, čipy odříznou mozek od reality a vše bude zde řídit jenom umělá inteligence, když máme stroje na práci tak budeme mít počítače na to aby za nás mysleli.
Tak bude konečně ekonomika a politika správně naprogramovaná a tím zde už nebude protekce pro nikoho, ten kdo bude pracovat chybně nebo pomalu, ten bude eliminován v krematoriu, z lidí se stanou globálně jenom čísla v globální GVKB statistice. Už nebudeme potřebovat na nic peníze a nebudeme potřebovat ani vzdělání ve škole, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a lidi zde budou jenom na podřadné špinavé práce, na které se nevyplatí používat hodnotné roboty.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a pět