Ano, od výplaty k výplatě žije většina lidí na světě

Napsal GVKB (») 30. 9. 2018 v kategorii Ekonomika, přečteno: 464×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Příčinou bídy a nezaměstnanosti jsou; daně, poplatky, cla, byrokracie, mafie, korporace, atd. nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole. Jakýkoli odpor pracující třídy je zde marný, protože tento systém globálního dluhového otroctví je propracován do nejmenších detailů. Statisticky 1% lidí vlastní většinu světového bohatství a tím logicky 99% lidí žije v bídě! 
V Číně museli pod okna v továrně natáhnout sítě, aby jim tam zaměstnanci neskákali z okna. Zaměstnanec je dneska jenom ekonomickým otrokem, místo okovů na nohou zde jsou dluhové okovy. Mnoho lidí má naivní představy o USA a myslí si, že zde budou z nich brzo milionáři, realita v USA je taková že většina lidí zde žije od výplaty k výplatě, dlouhodobá nezaměstnanost zde znamená to, že je z tebe bezdomovec, nebo skončíš ve vězení. 
Většina zaměstnání v USA je jenom přes personální agenturu, pro agenturu jsou lidi jenom statistická čísla a podle toho agentury s lidmi jednají. Bohatí lidé bydlí jenom v luxusních čtvrtích, které jsou oplocené a hlídají je bezpečnostní agentury, dělníci zase bydlí v levných činžovních vysokých starých domech, kde je veliká kriminalita a neustále vás ruší hlukem sousedi. 
Neustále je každý zaměstnanec v USA sledován mnoha moderními způsoby, pomalí a chybující zaměstnanci, jsou vyhození mnohdy i uprostřed směny, bez nároku na odstupné. Statistiky se v USA falšují ve velkém, a jenom vláda má k dispozici tajné statistiky, které nejsou chytře zfalšované. V USA je skutečně vše za peníze, nemáš už peníze tak tě každý odkopne.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devět