Ano, dezinformace zde jsou dočasně

Napsal GVKB (») 8. 5. v kategorii Digitalizace, přečteno: 62×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Jakmile bude robot prezident vyznamenávat roboty, tak už zde nebude potřeba používat dezinformace, které dělali z lidí hlupáky a chudáky. Takto globálně na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, na myšlení a práci zde budou počítače a roboti, lidi se z civilizace odsunou do rezervace, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Lidi zde byli jenom testovací evoluční verzí a finální verzí budou inteligentní autonomní roboti na baterky. Veliké změny probíhají pomalu a tak se nám může zdát to, že se nás to zatím netýká a že nás roboti nahradí až za velmi dlouhou dobu. 
Neustále je nám tvrzeno to, že jsou roboti drazí a hloupí proto se nevyplatí je ve velkém nasadit, to samé se tvrdilo i o počítačích před padesáti lety, dneska si bez počítačů neumíme představit život. Je zde mnoho debat o umělé inteligenci, programátoři žijí v představě, že se dá umělá inteligence naprogramovat, umělou inteligenci nejde naprogramovat, jde jí jenom spustit a ona se už sama optimálně naprogramuje. Umělá inteligence to je databáze, která se neustále podle situace aktualizuje a optimalizuje, jde o práci s daty, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce! 
Pokud se geniálním rodičům narodí geniální dítě a to dítě se dostane omylem na výchovu opicím, tak z toho dítěte v dospělosti nic nebude, tam kde je bída a zaostalost, tam se rodiče nevěnují výchově svých dětí a tím se společnost dostává do začarovaného kruhu bídy a zaostalosti. Každá vláda má peníze na armádu, která je zde už zcela zbytečná, a nemá peníze na výchovu dětí, aby se z dětí stali hodnotní lidé, co nelžou a nekradou, komu není rady, tomu není pomoci, a proto lidi jistě evolučně skončí v GVKB rezervaci pod dohledem robotů.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a čtyři