Pitomci pod optimální kontrolou

Napsal Admin (») v sobotu 2. 7. v kategorii Budoucnost, přečteno: 22×

Pandemie a potom válka na Ukrajině, vše je následek toho že nemáme pitomce pod optimální kontrolou, a tak pitomci dělají pitomosti, dali jsme pitomcům mnoho výhod a následkem je to že nemáme už pitomce pod kontrolou. Naštěstí to už nebude trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou už na světě nikde pitomci tak zde nejsou pandemie a války, pitomci to byla testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní robot, zaměstnávat pitomce to je pitomost.

Bylo zde mnoho snah mít pitomce pod optimální kontrolou, problémem je to že pitomci kontrolovali pitomce, a to nefungovalo optimálně, ideálním řešením je jenom globální genocida, to, co nejde opravit to se musí novým nahradit, nejsou zde pitomci, tak zde nejsou ani pitomosti o tom to je!

Podívejte se do moderního průmyslu a obchodu, jak zde dochází k nasazení optimalizace a automatizace, následkem je nezaměstnanost, a to vede ke krizi u ekonomiky a politiky, zavedou se všude každoroční průkazy hodnoty člověka od narození do smrti, ten, kdo bude pomocí bodování vyhodnocen jako nehodnotný člověk, ten bude eliminován jako genetický odpad, pro nikoho na světě nebude výjimka nebo imunita.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.